صادرات رب گوجه فرنگی بشکه ای آزاد شد

صادرات رب گوجه فرنگی بشکه ای آزاد شد. بلامانع بودن صادرات رب گوجه فرنگی در احجام مختلف از جمله رب اسپتیک (بشکه ای) تا پایان مهرماه ۹۹ به کلیه گمرکات اجرایی ابلاغ شد.

صادرات رب گوجه فرنگی بشکه ای آزاد شد

صادرات رب گوجه فرنگی بشکه ای آزاد شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بازرگانی فردوسی به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم علی اکبر شامانی مدیر کل دفتر صادرات گمرک با ارسال نامه ای به کلیه گمرکات اجرایی بلامانع بودن صادرات رب گوجه فرنگی در احجام مختلف از جمله رب اسپتیک (بشکه ای)  را تا پایان مهرماه  ۹۹ را ابلاغ  کرد.

این نوع بسته بندی یکی از انواع بسته بندی ها در زمینه رب گوجه فرنگی است که محصول در بشکه های آبی رنگ اسپتیک در وزن ۲۳۰ کیلو گرم بسته بندی می شود.

رب اسپتیک یا همان فروش رب در احجام بزرگ است که صادرات آن به این شکل ارزش افزوده پایینی برای کشور ایجاد می کند.

متن نامه مدیرکل دفتر صادرات گمرک به گمرکات اجرایی در ذیل مطلب آمده است.

پیرو بخشنامه ۲۹ اسفند سال گذشته درباره صادرات رب گوجه فرنگی به پیوست نامه دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت منظم به نامه کارگروه تنظیم بازار عینا جهت آگاهی و اقدام طبق مفاد نامه مذکور و با رعایت کلیه قوانین ، مقررات و ضوابط جاری ارسال می گردد.

چگونه برای رب خریدار خارجی پیدا کنیم؟

شناسایی خریداران خارجی محصول خود را به ما بسپارید.

کارشناسان ما با بررسی سابقه خرید و سطح توانگری شرکتهای خریدار، بهترین خریداران خارجی برای محصولاتتان را به شما معرفی می کنند.

شما می توانید با استفاده از پکیج ویژه مارکتینگ مرکز بازرگانی فردوسی، خریدار خارجی محصول خود را بیابید و به یک صادرکننده موفق تبدیل شوید. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و سفارش این پکیج بر روی بنر روبرو کلیک کنید.

مرکز بازرگانی فردوسی، نخستین مشاور جامع صادراتی است که با رویکردی نوین در حوزه ی صادرات محصولات داخلی، سهولت در واردات مواد اولیه و تجهیزات تولید کارخانجات و همچنین ارائه ی پلن های کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری برای اولین بار در ایران به کمک شما تجار و مدیران محترم آمده است.
مرکز بازرگانی فردوسی همواره در کنار شماست تا خدمات جامع بازرگانی و راهکارهای هوشمندانه و نوین سرمایه گذاری را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ارائه نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع ”صادرات رب گوجه فرنگی بشکه ای“ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لینک کوتاه این صفحه: ftce.ir/7pmfu
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.