آینده بازار صادرات فرش چگونه است؟

آینده بازار صادرات فرش چگونه است؟ قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بزودی اتفاقات خوبی در حوزه صادرات فرش و رونق تولید فرش خواهد افتاد و به سراغ بازارهای جدید خواهیم رفت.

مرکز بازرگانی فردوسی-ferdowsi trading center-صادرات فرش

صادرات فرش

آینده بازار صادرات فرش چگونه است؟

به گزارش روابط عمومی مرکز بازرگانی فردوسی حسین مدرس خیابانی درباره توسعه صادرات فرش دستباف، گفت: محور اصلی تولید فرش، صادرات و تجارت فرش است و هیچ راهی برای رونق تولید فرش جز صادرات وجود ندارد.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بنابراین اگر کشوری به دلیل تحریم‌ها، محدودیت‌هایی را برای صادرات فرش ما ایجاد می‌کند و بازاری را بر روی  ما می‌بندد، کار ما و بازرگانان ما این است که بازارهای دیگری را جایگزین کنیم.

وی اظهار داشت: فرش ایرانی همه دارایی ما است و از طریق صادرات این هنر – صنعت می‌توانم ارزش‌ها و دارایی‌هایمان را صادر کنیم.

مدرس خیابانی با تاکید بر اینکه می‌توان بازارهای دارای قابلیت را جایگزین بازارهای از دست رفته کرد بیان داشت: با واگذاری شرکت سهامی فرش ایران به بخش غیردولتی بزودی اتفاقات خوبی در حوزه صادرات فرش و رونق تولید آن خواهد افتاد.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: نگاه شرکت سهامی فرش ایران نگاهی تجارت محور و صادرات محور است و فارغ از بروکراسی و دیوان‌سالاری دولتی است. وی میزان صادرات فرش دستباف را حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار عنوان کرد.

 

مرکز بازرگانی فردوسی، نخستین مشاور جامع صادراتی است که با رویکردی نوین در حوزه ی صادرات محصولات داخلی، سهولت در واردات مواد اولیه و تجهیزات تولید کارخانجات و همچنین ارائه ی پلن های کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری برای اولین بار در ایران به کمک شما تجار و مدیران محترم آمده است.
مرکز بازرگانی فردوسی همواره در کنار شماست تا خدمات جامع بازرگانی و راهکارهای هوشمندانه و نوین سرمایه گذاری را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ارائه نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع ” آینده بازار صادرات فرش چگونه است؟ ” با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لینک کوتاه این صفحه: ftce.ir/sTecK
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.