صادرات فرآورده های لبنی و مرکبات از استان مازندران

صادرات فرآورده های لبنی و مرکبات از استان مازندران، رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: ۴۵ درصد صادرات استان مربوط به فرآورده های لبنی است درحالی که باید از دیگر ظرفیت ها نیز بهره گیری شود.

مرکز بازرگانی فردوسی-ferdowsi trading center-صادرات فرآورده های لبنی

صادرات فرآورده های لبنی

صادرات فرآورده های لبنی و مرکبات از استان مازندران

به گزارش روابط عمومی مرکز بازرگانی فردوسی، عبدالله مهاجر در کارگروه صادرات استان با اشاره به اینکه آن چه که می تواند در ارزش صادرات استان تاثیر گذارد، فرآورده های لبنی است گفت: ۴۵ درصد صادرات استان مربوط به فرآورده های لبنی است.

وی با اظهار اینکه سال قبل ۱۵۰ میلیون دلار صادرات لبنی توسط یک شرکت در استان انجام شد گفت: امسال نیز میزان صادرات فرآورده های لبنی کمتر از سال قبل نبوده است.

وی افزود: مازندران دارای یکسری ظرفیت هایی برای توسعه صادرات دارد که باید از آن بهره گیری شود و در حال حاضر روزانه کمتر از پنج کانتینر پرتقال صادر نمی شود.

مهاجربا اشاره به قیمت خرید تضمینی مرکبات گفت: در حال حاضر در داخل انبار هر کیلوگرم پرتقال سه هزار و ۵۰۰ تا چهار هزار تومان خریداری می شود و در تنظیم بازار نقش کنترلی داشته است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه قیمت کیوی در بالای درخت به ازای هرکیلوگرم چهار هزار تومان است یادآور شد: همچنین کیوی آماده به نرخ هشت هزار تومان عرضه می شود.

وی با بیان اینکه مقرر شد روزانه ۱۰ کانتینر پرتقال و مرکبات در استان صادر شود گفت: هزینه حمل و نقل هر کانتینر مرکبات به بیش از پنج میلیون تومان رسیده است و این هزینه بالا است.

وی ادامه داد: مرکبات استان بیشتر در انبارها در حال فروش است و برای باغدار این کار به صرفه تر است.

مهاجر با بیان اینکه ۶۵ هزار تن کیوی از کشور صادر شد و آمار صادراتی مازندران در این بخش حدود پنج هزار تن است ادامه داد: بسته بندی هایی که در گمرک آستارا صورت می گیرد صادرکنندگان را ترغیب به صادرات از استان دیگر کرده است.

بسته مشاوره صادرات صمتا

اگر شما هم میخواهید در حوزه ی صادرات فرآورده های لبنی و مرکبات فعالیت داشته باشید و درآمد دلاری کسب کنید اما نمیدانید از کجا شروع کنید، چگونه مشتری و خریدار خارجی پیدا کنید، نحوه ی مکاتبات بازرگانی و عقد قراردادهای تجاری را نمی دانید حتما بسته مشاوره صادرات صمتا ( صادرات محصول تولید ایران ) را تهیه نمایید. شما بی شک با در دست داشتن این بسته مشاوره می توانید به یک صادرکننده موفق تبدیل شوید.

 

مرکز بازرگانی فردوسی، نخستین مشاور جامع صادراتی است که با رویکردی نوین در حوزه ی صادرات محصولات داخلی، سهولت در واردات مواد اولیه و تجهیزات تولید کارخانجات و همچنین ارائه ی پلن های کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری برای اولین بار در ایران به کمک شما تجار و مدیران محترم آمده است.
مرکز بازرگانی فردوسی همواره در کنار شماست تا خدمات جامع بازرگانی و راهکارهای هوشمندانه و نوین سرمایه گذاری را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ارائه نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع ” صادرات فرآورده های لبنی و مرکبات از استان مازندران ” با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

لینک کوتاه این مقاله: ftce.ir/sCnlq
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.