خریدار سیگار در استانبول + شماره تماس

خریدار سیگار در استانبول ؛ بردن سیگار به استانبول برای مسافرین سودآور است و شاید همین سود باعث شده است تا در سفرهای خانوادگی، پدری که سیگار برایش جزو خطوط قرمز خانواده بوده است نه تنها خود، بلکه چندین بسته نیز در کوله بار پسر نوجوانش قرار دهد! یا مادری که همیشه شنیدن اسم سیگار، لرزه بر اندامش می انداخت، دختر نوجوانش را مامور کند تا در اینترنت تحقیق کند که میزان مجاز حمل سیگار برای هر نفر چقدر است و خریدار سیگار در استانبول کیست!

خریدار سیگار در استانبول

خریدار سیگار در استانبول

طبق قانون هر نفر میتواند برای مصرف شخصی مقدار محدودی سیگار در مسافرتهای خارجی همراه ببرد. این مقدار برای مسافرین استانبول، ۶۰۰ نخ سیگار معادل سه باکس است. دقت بفرمایید که قانون این اجازه را برای مصرف شخصی که عادت به مصرف دخانیات دارد داده است نه برای فروش و کسب سود. بنابراین شما با بردن سیگار حداقل در ظاهر قبول میکنید که سیگاری هستید و این مقدار را برای مصرف شخصی حمل می کنید و علاوه بر آن، ریسک محکوم شدن به جرم قاچاق سیگار را هم به جان میخرید!

اما متاسفانه با یک سرچ ساده در اینترنت، صدها آگهی تبلیغاتی با محتوای مشابه برای معرفی خریدار سیگار در استانبول یافت می شود!

” خرید سیگار ایرانی در استانبول ترکیه ”

? مسافرین ایران به استانبول
? تسويه آنی با لیر یا معادل ریالی
? قيمت دو برابر ایران
? خرید نامحدود

? کنت آروما
? کنت لیمویی
? کنت ۸ پاور
? کنت ۸ ساده
? وینستون لایت
? وینستون میکس
? کاوالو شکلاتی
? کاوالو پاور
? اسکار شکلاتی
? اسکار نقره ای
? بهمن کوچیک ۲۵تایی

?️ مارلبرو میکس
?️ مسافرین زمينی استانبول
?️ از فری شاپ مرز زمینی مارلبرو
?️ میکس (پک سه باکسی) بخرید
?️ استانبول به قیمت بالاتر ازتون خریداریم
??????????

⚜ آماده همکاری با دفاتر توریستی، کارگوها و تور لیدر های گرامی ?

…….

و این قصه ادامه دارد …..

خریدار سیگار در استانبول

اما به راستی در شرایطی که دهها کالای پرسودتر برای بردن به استانبول و ترکیه وجود دارد، چرا برخی افراد به دنبال خریدار سیگار در استانبول و ترکیه هستند؟ دلیل این امر چیزی نیست به جز ضعف دانش تجاری در نزد مسافران خارجی!

در ادامه تعدادی از محصولات ایرانی که در ترکیه بسیار پرمتقاضی بوده را به شما معرفی می کنیم.

شما در یک سفر تفریحی به استانبول، می توانید تعداد محدودی از محصولات معرفی شده را به همراه خود برده و به خریداران معرفی شده ارائه کنید. این موضوع می تواند علاوه بر کسب سود، حتی سبب ایجاد یک رابطه تجاری شده و شما به یک صادرکننده موفق به ترکیه تبدیل شوید!

خریدار زعفران در ترکیه

زعفران یکی از محصولات پرطرفدار ایرانی در ترکیه است. صادرات زعفران به ترکیه برای مصارف خوراکی و دارویی از زمان‌های گذشته رواج داشته است. ایران بیش از ۹۵ درصد زعفران دنیا را تامین می‌کند و در جایگاه اول صادرات زعفران در دنیا قرار دارد. در واقع ایران بزرگ‌ترین تولید کننده زعفران در جهان است. همچنین زعفران ایرانی به عنوان مرغوب‌ترین نوع این گیاه در سطح جهان شناخته می‌شود.

میزان صادرات زعفران به ترکیه قابل توجه است و حجم درآمد دلاری آن در هر ماه با رشد مثبت مواجه می باشد. اگر نگاهی به آمار و ارقام ثبت شده در منابع صادرات و واردات داشته باشید متوجه این تغییرات خواهید شد. فروش و صادرات زعفران به ترکیه و کشورهای خارجی یک منبع درآمد مثبت برای کشور است.

مرکز بازرگانی فردوسی ارائه دهنده کاملترین بانک اطلاعاتی تجار و خریداران خارجی می باشد. در این بسته ویژه، اطلاعات کامل ۱۰ خریدار انواع زعفران ایرانی شامل سرگل، نگین، سوپرنگین، دسته، پوشال و … به صورت فله و بسته بندی در کشور ترکیه ارائه شده است.

قیمت زعفران در ترکیه

قیمت زعفران در ترکیه بسته به نوع، درجه و منشا زعفران می تواند متفاوت باشد. به طور کلی زعفران یک ادویه با ارزش و گران قیمت است و ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

قیمت ها از حدود ۴۰ تا ۴۴ میلیون تومان در هر کیلو متغیر است و زعفران با کیفیت بالاترین قیمت را دارد. خرید زعفران از تامین کنندگان معتبر بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که زعفران اصیل را با قیمت منصفانه دریافت می کنید.

خریدار صنایع دستی در ترکیه

صنایع دستی ایران نشانه‌هایی از فرهنگ و هویت مردم سرزمین ما هستند. این آثار ریشه در تمدن ایران دارند و قدمت آن‌ها به دوران ایران باستان می‌رسد.

صنایع دستی ایران بخش قابل‌توجهی از بازارهای سنتی در شهرهای مختلف کشور ما را تشکیل می‌دهند. صنایع دستی هر کشور را می‌توان بازتابی از تمدن و فرهنگ مردم آن کشور دانست. صنایع دستی از نخستین ابزار تعامل انسان‌ها با یکدیگر در جوامع مختلف بوده‌اند و به همین دلیل اطلاعات قابل‌توجهی از پیشینه تاریخ کشورهای مختلف جهان را ارائه می‌دهند.

صنایع دستی بافت و نساجی، رودوزی های سنتی، صنایع دستی فلزی، صنایع دستی مینا کاری، صنایع دستی سفالگری، صنایع دستی آبگینه، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی و صنایع دستی نگارگری از بهترین صنایع دستی ایران به شمار می‌روند.

صنایع دستی ایران سهم قابل‌توجهی از صادرات کالاهای کشور ما دارند. فرش ایرانی یکی از محبوب‌ترین صنایع دستی در تمام جهان به شمار می‌رود که قیمت بالایی نیز دارد. به‌دلیل اشتغال مردم روستاها، عشایر و ساکنان شهرهای کوچک در این صنعت، می‌توان نتیجه گرفت که با سرمایه‌گذاری مناسب در صنایع دستی ایران، زیرساخت‌های اقتصادی جامعه محکم خواهند شد. صنایع دستی ایران زیباترین آثار اساتید هنرمند در رشته‌های مختلف هستند.

در این پکیج ویژه اطلاعات کامل ۱۰ خریدار صنایع دستی شامل انواع بافته‌ها، قلم‌زنی، طلاکوبی، نقره‌کوبی، مس‌کوبی، انگشتر سازی، چاقوسازی، میناکاری، سفال‌گری، آبگینه، خاتم‌کاری، خراطی، معرق چوب، منبت‌کاری، سنگ‌تراشی، معرق سنگ، فیروزه کوبی، نمدمالی، حصیر بافی و … در کشور ترکیه ارائه شده است.

خریدار میوه خشک در ترکیه

میوه خشک یکی از پرسودترین کالاهای صادراتی ایران است. شما با همراه بردن برخی از محصولات میوه خشک ایرانی به استانبول و ارائه آن به خریداران خارجی معرفی شده، می توانید تجارتی پرسود را پایه گذاری کرده و سفر تفریحی خود را تبدیل به یک سفر تفریحی-تجاری کنید!

در ادامه جهت آشنایی انواع میوه خشک را نام خواهیم برد:

 • کشمش خشک
 • سیب خشک
 • هلو خشک
 • انجیر خشک
 • زردآلو خشک
 • توت فرنگی خشک
 • پرتقال خشک
 • نارنگی خشک
 • گلابی خشک
 • آناناس خشک
 • نارگیل خشک
 • گیلاس خشک
 • موز خشک
 • کیوی خشک
 • توت خشک
 • گوجه فرنگی خشک
 • خرمای خشک
 • گردو خشک
 • انبه خشک
 • خرمالو خشک
 • زغال اخته خشک
 • طالبی خشک
 • آلبالو خشک
 • غوره خشک
 • میوه خشک به

خریدار خشکبار و پسته در ترکیه

پسته ایران که نیاز به تغریف ندارد! محصولی که دنیا، ایران را با آن می شناسد. در این بسته ویژه، اطلاعات کامل ۱۹ خریدار خارجی انواع پسته و خشکبار درجه یک ایرانی در کشور ترکیه ارائه شده است.

مشتریان خارجی معرفی شده در این بانکهای اطلاعاتی چه ویژگی هایی دارند؟

 1. مشتریان توانمند و باسابقه: کلیه خریداران خارجی معرفی شده تجار و شرکتهای باسابقه و قابل اطمینان هستند. کارشناسان مرکز بازرگانی فردوسی با بررسی دقیق سطح توانگری و سوابق ثبت شده گمرکی، بهترین خریداران محصولات صادراتی ایرانی را از میان صدها خریدار خارجی شناسایی و انتخاب نموده و معرفی می نمایند.
 2. اطلاعات بروز و موثق: تمامی اطلاعات تجار و شرکت های خریدار معرفی شده، بطور منظم مورد بازبینی و بروزرسانی قرار میگیرد و در صورت لزوم اصلاح می شود و یا با اطلاعات مشتریان جدید جایگزین می گردد.
 3. آشنایی با محصولات ایرانی: عمده مشتریان معرفی شده آشنایی قبلی با محصولات ایرانی دارند و از این حیث امکان برقراری ارتباط تجاری با آنها آسان است.

نتیجه گیری

شما می توانید با همراه بردن یکی از کالاهای معرفی شده علاوه بر کسب سود، یک تجارت و فعالیت صادراتی را بصورت مستمر و قدم به قدم آغاز نمایید و دیگر حتی به فکر یافتن خریدار سیگار در استانبول هم نباشید.

لینک کوتاه این صفحه: ftce.ir/xscv6
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.