خریدار جیوه قرمز + شماره تماس

خریدار جیوه قرمز ؛ ماده ای که محققان آن را جیوه قرمز می نامند ماده ای تقریبا مایع و به رنگ قرمز است که به شدت نیز سمی می باشد. برخی از مردم معتقدند که این ماده خواص جادویی دارد و داستان های زیادی در مورد شفا بخشی این ماده وجود دارد.

خریدار جیوه قرمز

خریدار جیوه قرمز

در طول تاریخ عده ای از پادشاهان بوده اند که به دلیل اعتقاد به جادویی بودن این ماده آنرا برای افزایش طول عمر خود مصرف کرده اند که البته همگی در اثر مسمومیت شدید دچار مرگ شده اند.

چندی پیش نیز شایعاتی مبنی بر اینکه غرب برای پادشاه عربستان ماده ای به نام جیوه قرمز آورده یا سنگ زبرجد بنفش که به افزایش عمر وی کمک کند در صفحات خبری دیده می شد.

خریدار جیوه قرمز ؛ آیا جیوه قرمز در وسایل قدیمی پیدا می شود؟

جیوه و بسیاری از فلزات دیگر مثل نیکل، مس و طلا در ساخت لوازم الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرند. این فلز در بسیاری از تجهیزات الکتریکی از جمله سوییچ ها و یک سوسازها کاربرد دارد و در لامپ های فلورسنت و همچنین باتری ها نیز قبلا مورد استفاده قرار می گرفته است.

بیشتر بخوانید: شرایط واردات و صادرات فلزات گرانبها تغییر کرد

آیا در وسایل قدیمی جیوه قرمز وجود دارد؟

آیا در وسایل قدیمی جیوه قرمز وجود دارد؟

جیوه و ترکیبات آن به اشکال مختلف در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند به عنوان مثال در ساخت اکسید مرکوریک برای ضدعفونی پوست و همچنین تولید سموم حشره کش و موش کش کاربرد دارد. با اینحال به دلیل سمیت بالای این فلز بسیاری از کاربردهای آن منسوخ شده و از فلزات و ترکیبات کم خطر استفاده می شود. جیوه قرمز (HgS) را نیز می توانید در طبیعت مشاهده کنید که با جیوه قرمز مورد مبحث در مقاله متفاوت است و هیچ خاصیت انفجاری ندارد.

اینکه جیوه در کجای تلویزیون قدیمی است سوالی است که خیلی ها دنبال آن می گردند، اکثر افراد می دانند که جیوه قرمز ماده ای خطرناک است و دانشمندان هم این موضوع را تایید کرده اند.

جیوه قرمز خطرناک است

اما شما می توانید این ماده را در پشت تلویزیون قدیمی جیوه دار و یا انواع ابزار دیگر مانند تب سنج جیوه ای ببینید، در ادامه شما را با جیوه قرمز و خواص و مضرات آن اشنا خواهیم کرد و دلایل استفاده آن در برخی از کالا ها برای شما بازگو می کنیم.

جیوه قرمز به معنای واقعی در دنیا وجود ندارد بلکه ترکیبات جیوه با عناصر دیگر باعث تغییر رنگ آن به قرمز می شود، اکسید جیوه قرمز از همین ترکیبات است که اکثرا به عنوان جیوه قرمز همچون رنگ نسوز سفید در بازار یافت و توسط خریدار جیوه قرمز خرید و فروش می شود.

در واقع اگر بخواهیم واضح تر بگوییم وجود جیوه قرمز به تعبیر بسیاری از دانشمندان یک افسانه است و اگر این ماده واقعیت داشته باشد می تواند واقعا یک ماده عجیب و غریب باشد که وجود آن خیلی هم نمی تواند مفید باشد.

چون احتمال استفاده آن در ساخت تسلیحات هسته ای وجود دارد می تواند موضوعی بحث بر انگیز برای خریدار جیوه قرمز باشد.

تا به امروز هیچ نشانه ای از کشف و یا وجود این ماده دیده نشده است به طور کلی ماده قرمز رنگی که محققان و دانشمندان آن را جیوه قرمز نام گذاری کردند.

خریدار جیوه قرمز

برای فروش جیوه قرمز، بهترین راه ارتباط مستقیم با خریداران توانمند خارجی است. اما چگونه خریدار جیوه قرمز پیدا کنید؟به این منظور می توانید ار بانک اطلاعاتی ۱۰۰۰ خریدار سنگهای قیمتی و جواهرات در دنیا استفاده نمایید.

در این پکیج بی نظیر، اطلاعات ۱۰۰۰ خریدار بزرگ و معتبر سنگهای قیمتی و فلزات خاص ارائه شده است. در کنار این لیست، فایل ویدئویی آموزش نحوه استفاده از لیست و فروش محصول به خریداران خارجی نیز ارائه شده است.در فیلم راهنمای موجود در پکیج، روش صحیح برقراری ارتباط موثر با خریداران خارجی حتی در صورتیکه شما به زبان انگلیسی مسلط نباشید، ارائه شده است.

آیا جیوه قرمز در ساخت تسلیحات کاربرد دارد؟

اگرچه ساخت تسلیحات هسته‌ای جزو اسناد فوق سری محسوب می‌شود، اما بر اساس تحقیقات بسیار، مشخص شده است که جیوه قرمز هیچ کاربردی در ساخت بمب اتم ندارد و این تنها ساخته برخی کلاهبرداران برای سودجویی از خریدار جیوه قرمز بوده است.

بر اساس اعلام یک نشریه علمی هسته‌ای به نام «بولتن دانشمندان اتمی» در سال ۱۹۹۷ میلادی، قیمت تقاضا شده برای هر کیلوگرم از این ماده ساختگی بین ۱۰۰ هزار تا ۳۰۰ هزار دلار در آن زمان برآورد می‌شد و البته تمامی نمونه‌های ادعاشده جعلی بودند!

بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که نمونه‌ای که در سال ۲۰۰۴ توسط پلیس آلمان به‌دست آمد، شامل ۱۰ درصد پلوتونیوم، ۶۱ درصد جیوه، ۱۱ درصد آنتیموان، ۶ درصد اکسیژن، ۲ درصد ید و ۶.۱ درصد گالیوم بود.

جیوه قرمز توسط بسیاری از مفسران توصیف شده است و ماهیت دقیق مکانیسم کاری فرضی آن در بین این توصیف‌ها بسیار متفاوت است. با این حال، به طور کلی، به نظر می‌رسد که هیچ یک از این توضیحات از نظر علمی یا تاریخی قابل پشتیبانی و تایید نیستند.

ساموئل تی کوهن، «پدر بمب نوترونی»، برای مدت طولانی مدعی شد که جیوه قرمز یک ماده شیمیایی قوی انفجاری است که به عنوان بالوتکنیک شناخته می‌شود.

جیوه قرمز چیست؟

جیوه قرمز چیست؟

گفته شده است، انرژی آزاد شده در طول واکنش آن برای فشرده‌سازی مستقیم ثانویه بدون نیاز به شکافت اولیه در یک سلاح گرما هسته‌ای کافی است.

او ادعا کرد که متوجه شده است که دانشمندان شوروی استفاده از جیوه قرمز را به کمال رسانده‌اند و از آن برای تولید تعدادی بمب همجوشی خالص به وزن ۴.۵ کیلوگرم استفاده کردند که به ادعای او در تعداد زیادی ساخته شده‌اند.

اخیرا نیز مطالبی در برخی شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است که حکایت از وجود ماده ای حیاتی و بسیار گرانبها به نام جیوه قرمز در چرخ خیاطی های قدیمی دارد!!

او در ادامه مدعی شد، زمانی که «بوریس یلتسین» قدرت را در روسیه به دست گرفت، مخفیانه مجوز فروش جیوه قرمز در بازار بین‌المللی را صادر کرد و نسخه‌های جعلی آن گاهی به خریداران ساده‌لوح ارائه می‌شد.

یکی از اصلی‌ترین خاستگاه‌های اصطلاح «جیوه قرمز» روزنامه روسی پراودا بود که ادعا کرد جیوه قرمز ماده‌ای فوق رسانا است که برای تولید مواد منفجره بمب‌های معمولی و هسته‌ای با دقت بالا، کلاهک‌های خود هدایت‌شونده و سطوح «رادارگریز» استفاده می‌شود.

هر ماده‌ای با این نوع خواص بسیار متفاوت برای بیشتر افراد مشکوک است، اما داستان رادارگریزی مدت‌ها پس از اینکه اکثریت کل داستان را رد کردند، همچنان مورد توجه قرار می‌گیرد.

قیمت جیوه قرمز

جالب است بدانید که قیمت هر کیلو گرم جیوه قرمز توسط خریدار جیوه قرمز معادل ۵۰۰ میلیون دلار اعلام می شود، اما تجارتی قاچاق محسوب می شود و فقط به بعضی از کشورها و با شیوه خاص اختصاص دارد.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت بسیار متعدد می باشد و به نوع , کیفیت کالا بسیار وابسته می باشد.

فروش جیوه قرمز با ظرفیت ها و حجم های مختلفی در بازارها و مکان های مورد اعتماد عرضه و به فروش می رسد.

قیمت جیوه قرمز در ایران

نحوه خرید و فروش جیوه قرمز یکی از عوامل تاثیرگذار برروی قیمت هر گرم جیوه قرمز می باشد که توسط خریدار جیوه قرمز تعیین می گردد.

اصلی ترین و مهمترین فاکتوری که بر تعیین قیمت جیوه قرمز در ایران مانند هر محصول دیگری موثر می باشد، نسبت عرضه به تقاضا است.

به این معنا که هر چه میزان عرضه نسبت به تقاضا برای جیوه قرمز در بازار بیشتر باشد و به نسبت تعدد کاربرد آن، بهای تمام شده آن نیز متفاوت خواهد شد.

از طرفی دیگر قیمت ها نیز در گذر زمان با رشد کمتری مواجه خواهند شد.

اما توجه کنید که تعیین میزان عرضه به تقاضا نیز به عوامل متنوعی وابسته است که از جمله آنها می توان به رشد جمعیت و همچنین طیف هدف محصول اشاره نمود.

عوامل دیگری که بعد از این شاخص بر تعیین قیمت ها موثر می باشند، کیفیت نهایی جیوه قرمز، نحوه ارائه آن به بازار و همچنین مقاطع زمانی مختلف می باشد.

به این معنا که قیمت ها در گذر زمان می تواند دستخوش تغییراتی شود که اجتناب ناپذیر می باشند.

قیمت هر گرم جیوه قرمز

جیوه قرمز یکی ترکیبات فلز جیوه است که خواص عجیب و غریبی به آن نسبت داده می شود. به همین دلیل بازار خرید و فروش داغی دارد و بسیاری از افراد به دنبال خرید آن با قیمت های بسیار بالا هستند.  قیمت هر گرم جیوه مانند هر فلز دیگری به فاکتورهای مختلفی همچون خلوص و نوع بسته بندی آن بستگی دارد که البته در این مورد خاص هیچیک از این فاکتورها مورد نظر نیستند و به دلیل خواص اسرار آمیزی که به آن نسبت داده می شود قیمت هر گرم جیوه قرمز بسیار بالاتر از فلز جیوه است.

لینک کوتاه این صفحه: ftce.ir/vyrgm
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.