ارسال پول به افغانستان

ارسال پول به افغانستان ؛ افغانستان کشور همسایه ایران در سالهای اخیر دچار تحولات سیاسی و اجتماعی متعددی شده است که این مسئله مراودات و مبادلات مالی با این کشور را با مشکلات متعدد روبرو کرده است. یکی از مشکلات عمده که تقریبا همه افغانستانی های مقیم ایران نیز با آن روبرو هستند مسئله ارسال پول به افغانستان است.

ارسال پول به افغانستان به صورت فیزیکی و حواله پول به افغانستان در شرایط فعلی، مستلزم رعایت موارد متعدد و ریزه کاری های خاص است.

مرکز بازرگانی فردوسی با دارا بودن ارتباطات تجاری فعال در شهرهای بزرگ افغانستان، این امکان را دارد که مبالغ و حواله های ریال، افغانی، درهم، یورو و دلار را به مقصد افغانستان بصورت ایمن و با کارمزد مناسب تحویل دهد. شما جهت سفارش ارسال پول به افغانستان می توانید با واتساپ ۰۹۹۰۱۱۵۸۰۰۲ در ارتباط باشید.

ارسال پول به افغانستان

ارسال پول به افغانستان

ارسال پول به افغانستان

ایران به دلیل همسایگی و همزبان بودن با کشور افغانستان، پذیرای میلیون‌ها مهاجر از کشور افغانستان در طول سالیان گذشته بوده است. این حضور گسترده مهاجران شاغل در ایران باعث گره خوردن اقتصاد دو کشور به یکدیگر و نیازمند شرکتی امین، با سابقه و منصف جهت انتقال حواله های ارسالی توسط مهاجران شاغل در ایران و تحویل دادن آن در کوتاه ترین زمان ممکن است.

از طرفی ایران بزرگترین شریک تجاری کشور افغانستان می‌باشد که سالانه بیش از سه میلیارد دالر حجم معاملات انجام شده بین این دو کشور همسایه است. از عمده مشکلات در معاملات تجاری بین تجار افغانستان و ایران انتقال پول بوده و ما با افتخار اعلام می‌کنیم با تجربه سال ها فعالیت تجاری در زمینه انتقال پول بین دو کشور تجربه فراوانی داشته و در این راه، راهکارها و نتایج خوبی بدست آورده ایم.

انتقال پول از افغانستان به ایران

علاوه بر ارسال پول به افغانستان ، انتقال پول از افغانستان به ایران نیز یکی از مواردی است که مورد نیاز بسیاری از تجار و شهروندان ایرانی و افغانستانی مقیم دو کشور است.

شاید انتقال پول از افغانستان به ایران و بلعکس به صورت حواله یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه های انتقال پول باشد اما برای انجام این کار نیاز است تا  این عملیات به کمک شبکه های بانکی صورت گیرد ، اما متاسفانه قطعا میدانید که برخی از مهاجرین افغانستانی در ایران با مشکلات متعددی بانکی چون مسدود شدن کارت بانکی ، نداشتن حساب بانکی و … نیز رو به رو هستند ، به همین دلیل روش انتقال حواله شاید برای این افراد سخت باشد. در این جا ما به افرادی که می خواهند بهترین روش انتقال پول از افغانستان به ایران را بشناسند، خدمات مرکز بازرگانی فردوسی را معرفی میکنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما (کلیک کنید) مراجعه نمایید.

قیمت ۱۰۰۰ افغانی به تومان

برای ارسال پول به افغانستان بایستی قیمت ۱۰۰۰ افغانی به تومان و نرخ تسویه معلوم باشد. نرخ تبدیل افغانی به ریال بصورت لحظه ای تعیین می شود و جهت اطلاع از آن می توانید با پشتیبانی مرکز در ارتباط باشید.

مهاجران افغان در ایران با چه مشکلات بانکی سر و کار دارند ؟

۱- مشکل باز کردن حساب بانکی

شاید در میان انواع بانک های گوناگون ایرانی تنها  چند بانک انگشت شمار و کم وجود داشته باشد که با وجود ارائه مدارکی می توانند برای اتباع خارحی چون اتباع افغانستانی در ایران نیز حساب باز کنند.

۲- مشکل دریافت کد شهاب برای مهاجرین افغانستانی در ایران

از دیگر مشکلات بانکی مهاجرین افغان در ایران می توان به مشکل دریافت کد شهاب نیز اشاره کرد. با وجود مشکلات گوناگونی که در رابطه با کارت بانکی و یا نحوه ارائه خدمات الکترونیکی و اینترنتی بانکی برای مهاجرین افغان به گوش می رسد مشکل اصلی این افراد نداشتن کد شهاب و کد ملی می باشد. با وجود انواع پولشویی ها و سرقت هایی که وجود دارد همچنین برای بالاتر بردن امنیت همه افرادی که می خواهند از خدمات الکترونیکی و بانکی استفاده کنند باید دارای کد شهاب باشند.

۳- مشکلات استفاده از کارت عابر بانک

متاسفانه در طی چندین سال گذشته که استفاده از کارت های بانکی بسیار رواج یافته است خیلی از افراد مهاجر افغانستانی عزیز در مورد محدود شدن ناگهانی و همچنین مسدود شدن کارت های عابر بانک نیز گله و شکایت داشته اند. البته دلیل این مشکل هم دستور العمل جدیدی بوده است که بانک ها موظفند تا طبق آن عمل کنند.

طبق این دستور العمل همه افراد برای استفاده از خدمات بانکی و اینترنتی و همچنین استفاده از کارت عابر بانک باید دارای کد شهاب باشند. اتباع ایرانی با داشتن کد ملی می توانند به راحتی این کد شهاب را داشته باشند اما اتباع افغانستانی و یا اتباع بیگانه در ایران که دارای کد ملی معتبر ایرانی نمی باشند باید مدارک دیگری را ارائه دهند تا بتوانند دوباره از کارت های عابر بانک خود نیز استفاده کنند.

۴- مشکلات خدمات الکترونیکی و آنلاین بانک ها

بدون وجود حساب بانکی و کارت بانکی قطعا نمی توان از خدمات الکترونیکی و آنلاین بانک ها نیز استفاده کرد. در این موارد انواع مشکلات چون دردسر کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته های اینترنتی، خرید از هایپر مارکت ها و سایت ها و … نیز با مشکل رو به رو می شوند.

ارسال پول به افغانستان امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جهت ارسال پول به افغانستان همین امروز مورخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ می توانید با مرکز بازرگانی فردوسی در ارتباط باشید. مهم ترین نکات برای ارسال حواله بین المللی به منظور پرداخت هزینه‌های مربوط به خدمات یا بهای کالای تجاری و یا تأمین مخارج زندگی عزیزانتان از یک کشور به کشور دیگر؛ سرعت ارسال حواله، هزینه پایین و امنیت پول شماست.

هر آنچه برای ارسال حواله به آن نیاز دارید در مرکز بازرگانی فردوسی گردآوری شده و بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی مجموعه‌ی ما در عرصه خدمات ارزی و تجاری و ارسال حواله نتیجه صداقت ما و ثمره‌ی آن اعتماد هزاران مشتری به ما و تبدیل شدن آنها به مشتریان وفادار ما است.

برخی سوالات متداول درباره ارسال پول به افغانستان

در این بخش برخی سوالات متداول درباره ارسال پول به افغانستان را بررسی کرده و به آن پاسخ می دهیم.

حواله پول به افغانستان

حواله پول به افغانستان

قیمت افغانی افغانستان چگونه محاسبه می شود؟

افغانی افغانستان به صورت اسکناس حجم بازار بالایی ندارد و هنگام حواله به افغانستان هم بیشتر حواله دلار انجام می شود. به همین علت قیمت افغانی افغانستان با توجه به قیمت حواله دلار و همچنین نرخ برابری دلار آمریکا به افغانی افغانستان که از سایت بانک مرکزی افغانستان بدست می آید، محاسبه می گردد.

هنگام سفر به افغانستان بهتر است با خود دلار ببریم و یا ارز افغانی؟

از آنجاییکه فروش افغانی افغانستان حجم بازار بالایی در ایران ندارد، اولا پیدا کردن آن در ایران سخت است و در ثانی احتمالا با نرخ بالاتری از قیمت واقعی باید افغانی افغانستان بخرید، از این رو بهتر است همراه خود دلار آمریکا داشته باشید و در افغانستان آن را به افغانی تبدیل کنید.

برای رسال پول به افغانستان چه مدارکی لازم است؟

ارائه اسناد هویتی معتبر توسط فرستنده هنگام ارسال حواله و گیرنده در هنگام دریافت حواله الزامی است.
همچنین برای حواله هایی با مبالغ بالا علت ارسال حواله باید توضیح داده شود.

آیا امکان کنسل کردن حواله های ارسالی به مقصد افغانستان وجود دارد؟

بله، در هر مرحله ای امکان کنسل کردن حواله وجود دارد.

آیا برای کنسل کردن حواله هزینه ای دریافت می کنید؟

هیچ هزینه ای برای کنسل کردن حواله دریافت نمی شود.

چگونه به مرکز بازرگانی فردوسی اعتماد کنیم؟

مرکز بازرگانی فردوسی با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت تجاری، مشاور و مجری برگزیده صادراتی ایران می باشد. تکیه این مرکز بر مبادلات مالی بر مبنای معاملات تجاری، باعث ثبات و ضمانت بالای پروسه انتقالات مالی و ارزی گردیده و لذا مرکز بازرگانی فردوسی امن ترین و سریع ترین راه ارسال پول به افغانستان و تحویل حواله در افغانستان را به شما عزیزان ارائه می نماید.

لینک کوتاه این صفحه: ftce.ir/bnlfr
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.